Binance CEO’su CZ: Terra’nın Planı İşe Yaramayacak

0 1

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Terra’nın çatallanma planının işe yaramayacağını söyledi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, LUNA ve UST hakkındaki eleştirilerine devam ediyor. CZ son paylaştığı bir tweet dizisinde, Do Kwon’un yeni kurtarma planının işe yaramayacağını düşündüğünü söyledi. Ona göre çatallanma, yeni çatala herhangi bir değer kazandırmaz:

“Bu işe yaramayacak… Çatallama, yeni çatala herhangi bir değer kazandırmaz. Bu, hüsnükuruntu.”

CZ’nin bu yorumu, Terraform Labs CEO’su Do Kwon’un Terra blokzincirini çatallayarak yeni bir zincir oluşturma ve paydaşlara 1 milyar token dağıtma planından sonra geldi. Kwon, topluluğun ekosistemi korumak için zinciri yeniden oluşturması gerektiğini söyledi.

CEO ayrıca Luna Foundation Guard’ın Bitcoin rezervlerinin nerede olduğunu da sordu ve “Önce bu BTC’lerin UST’yi geri almak için kullanılması gerekmez mi?” diye sordu. LFG, geçtiğimiz hafta 80.394 BTC biriktirdiğini tweetlemişti. Şimdi ise, UST’yi desteklemek için biriktirilen bu BTC’lerin akıbeti bilinmiyor.

CZ, geçtiğimiz günlerde attığı bir tweet dizisinde de Terra ekibinin sorunu ele alış şekli nedeniyle hayal kırıklığına uğradığını söylemişti.

Binance Labs, 2018’de Terraform Labs’ın ilk destekçilerinden biriydi. Şirket, Terra’nın 32 milyon dolarlık başlangıç turunu birkaç diğer şirketle birlikte yönetmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.