BitMex Kurucusu Hayes, Kripto Piyasasının Son Durumunu Değerlendirdi

0 1

Bitmex borsasının kurucusu Arthur Hayes, kripto para piyasası hakkında konuştu.

Daha önce Bitcoin ve Ethereum çöküşünü öngören Bitmex borsasının kurucusu Arthur Hayes, dün piyasaları sarsan çöküş hakkında bir tweet dizisi yayımladı. Yatırımcıların en kötü günlerinden biri olduğunu söyleyen Hayes, böyle durumlarda listelenmiş ve listelenmemiş opsiyon akışlarına bakmayı önerdi. Açık pozisyonların çoğu şu anda BTC için 20.000 dolar ve ETH için 1.000 dolar seviyesinde bulunuyor ve ona göre bu da OI açısından önemli bir destek seviyesi anlamına geliyor.

Bu nedenle Hayes, BTC için 20.000 dolar ETH için ise 1000 doların kilit destek seviyeleri olduğuna inanıyor. Çünkü bunlar piyasanın büyük satış baskısı tarafından saldırıya uğramasını engelliyor. Eğer satım opsiyonları kullanım fiyatına yaklaşırsa, bayiler spot varlıklarını satmak zorunda kalacak ve bu da spot BTC piyasası üzerinde baskı yaratacak.

Hayes ayrıca bu seviyelerin tutmadığı bir senaryoda işlerin kötüleşeceğinizi ve bilgisayarları kapatmak isteyebileceğimiz türden çöküşlerin yaşanabileceğini iddia etti. Hayes ayrıca dua edin 20.000 dolar seviyesi tutsun ifadelerini kullandı.

https://twitter.com/CryptoHayes/status/1536532060667789312?s=20&t=dryU3Cqra2oj4UOAixO9cg

Bilindiği gibi Bitcoin günün erken saatlerinde 20.800 dolara kadar geriledi. Ardından bir miktar toparlayan Bitcoin yayın saati itibariyle 22.300 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.