Coinbase, Bored Ape Yacht Club İçin Bir Animasyon Film Yayınlayacak

0 0

Kripto para borsası Coinbase, Bored Ape Yacht Club’ı içerecek olan üç bölümlük bir animasyon filmi yapılacağını duyurdu.

Animasyon kısa film serisinin ilki olan “The Degen Trilogy”, Haziran ayında NFT.NYC’de ilk gösterimini gerçekleştirecek ve animasyonun bazı bölümlerinde Ape sahipleri ve Ape topluluğu söz sahibi olacak.

Bored Ape sahipleri, gerçek bir Hollywood yönetmeni tarafından değerlendirilecek olan uydurma karakterler göndererek, kısa filme katkı sağlayabilirler.

Filmin en şaşırtıcı özelliği, arkasındaki şirketin Coinbase olması. Coinbase geleneksel eğlence dünyasından getirilen eğlence ve kültür pazarlama direktörü William Swann tarafından yönetilen filmlerin prodüksiyonu için yeni medya kolunu test ediyor. Swann verdiği demeçte şu ifadeleri kullandı:

“Bunu sanatçılar için çok fazla yaratıcılık sağlayan NFT teknolojisine bir aşk mektubu olarak düşünebilirsiniz. Biz gerçekten Bored Ape’e NFT alanındaki bir tür Kuzey Yıldızı olarak bakıyoruz. Çok ilgili çekici bir topluluk yarattılar”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.