Geçtiğimiz Hafta (11-17 Nisan) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

0 2

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 11-17 Nisan 2022 tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) Zipmex (ZMT), Aleph Zero (AZERO), Nym (NYM) ve Railgun (RAIL) ulaştı.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu şekilde;

  • Zipmex (ZMT)
  • Aleph Zero (AZERO)
  • Nym (NYM)
  • Railgun (RAIL)

Zipmex (ZMT): Zipmex, kripto varlıkların üzerinde yüksek likidite ve sigorta sağlayan Asya’nın önde gelen dijital varlık borsasıdır. Borsanın yerel tokeni ZMT’dir. ZMT, tüm zamanların en yüksek fiyatına (ATH) 13 Nisan 2022’de 2,95 dolarla ulaştı.

Aleph Zero (AZERO): Aleph Zero, gizliliği artıran, DAG tabanlı bir altyapı katmanıdır. AZERO, tüm zamanların en yüksek fiyatına (ATH) 14 Nisan 2022 tarihinde 3,09 dolarla ulaştı.

Nym (NYM): Nym, mevcut internet protokollerinden veri sızıntısını önlemek için altyapı geliştiren bir projedir. NYM, tüm zamanların en yüksek fiyatına (ATH) 15 Nisan 2022 tarihinde 5,17 dolarla ulaştı.

Railgun (RAIL): Railgun, görünmez transferler ve özel DeFi için akıllı bir sözleşme sistemidir. RAIL, tüm zamanların en yüksek fiyatına (ATH) 17 Nisan 2022 tarihinde 3,79 dolarla ulaştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.