Geçtiğimiz Hafta (2-8 Mayıs) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

0 3

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 2-8 Mayıs 2022 tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) Zipmex (ZMT), Evmos (EVMOS), Project Galaxy (GAL) ve USDD (USDD) ulaştı.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu şekilde;

  • Zipmex (ZMT)
  • Evmos (EVMOS)
  • Project Galaxy (GAL)
  • USDD (USDD)

Zipmex (ZMT): Zipmex, varlıklar üzerinde kullanıcılara yüksek likidite ve sigorta sağlayan Asya’nın önde gelen dijital varlık borsasıdır. Yerel tokeni ZMT, tüm zamanların en yüksek fiyatına (ATH) 2 Mayıs 2022 tarihinde 3,05 dolarla ulaştı.

Evmos (EVMOS): Evmos, Ethereum ile tamamen uyumlu ve birlikte çalışabilir, ölçeklenebilir, yüksek verimli bir Proof-of-Stake blok zinciridir. EVMOS, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 4 Mayıs 2022 tarihinde 4,55 dolarla ulaştı.

Project Galaxy (GAL): Web3 geliştiricilerinin ve projelerinin daha iyi ürünler ve topluluklar oluşturmak için dijital kimlik bilgilerinden ve NFT’lerden yararlanmasına yardımcı olur. GAL, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 5 Mayıs 2022 tarihinde 20.62 dolarla ulaştı.

USDD (USDD): USDD, TRON blok zincirinde çalışan merkeziyetsiz bir algoritmik stabilcoindir. USDD, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 7 Mayıs 2022 tarihinde 1,02 dolarla ulaştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.