Hava Yolu Şirketi Pegasus, Decentraland’da Yerini Aldı

0 2

Pegasus, daha önce duyurduğu PegasusPort’u Decentraland’da açtı.

Türkiye’nin önemli hava yolu şirketlerinden Pegasus, Türkiye’de bir ilke imza atarak metaverse’e giriş yaptı. Pegasus, Decentrland’da ‘PegasusPort’ isimli bir alan açarak, herkesi bu alanda eğlenmeye davet etti. Konuyla alakalı açıklama yapan Pegasus Hava Yolları CEO’su Güliz Öztürk, şu ifadeleri kullandı:

“Pandemi dönemi; misafirlerin ve çalışanların dijital deneyimlerini artırmanın yanı sıra, dijitalleşme açısından yepyeni bir dönemin başlamasını da sağladı. Teknolojik gelişmelerin baş döndürücü hızına yetişme ve uyum sağlama becerisine sahip bir şirket olarak, ülkemizde havacılık sektöründe bir ilke imza attık ve Metaverse evreninde yerimizi aldık. PegasusPort Decentraland ile ziyaretçilerimize bu yeni evrende sürprizlerimiz olacak. Bu önemli projede emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum.”

Pegasus CEO’su Öztürk, teknolojiye yatırım yapmaya devam edeceklerini dile getirdi. Bu arada şirket Twitter üzerinden “PegasusPort Decentraland’i Nasıl Keşfederim? İşte rehberin!” konulu bir video da yayınladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.