Kripto Para Analisti Solana’nın (SOL) Yükseliş Eğiliminde Olduğunu Söyledi

0 14

Popüler kripto YouTube kanalı InvestAnswers, tarihsel bir göstergenin bir Ethereum (ETH) rakibinin lehine olduğunu söyledi.

Yeni bir videoda açıklamalarda bulunanan anonim analist Solana’da yükseliş eğiliminde olduğunu ancak SOL’nin 150 dolar seviyesinde önemli bir dirençle karşı karşıya olduğunu söylüyor.

“200 günlük hareketli ortalamaya dokunmak üzereyiz. Böylesine büyük bir koşudan sonra biraz soluklanma dediğimiz şeyi bekliyoruz, ki bu normaldir. 200 günlük hareketli ortalama da tesadüfen Fibonacci 0,5 seviyesinde, yani yaklaşık 150 dolar. 150 doların üzerine çıkmak biraz çaba gerektirebilir ancak güç, son 18 gündür akıllara durgunluk veriyor.”

Analist, Delphi Digital’den, SOL’un fiyatı ile yükselen göreli güç endeksi (RSI) arasındaki bir farklılığı gösteren bir grafik paylaşıyor; bu, sinyal alım tarafı momentumunun arttığını öne sürdüğünden, teknik analistler tarafından genellikle yükseliş olarak kabul ediliyor.

“Burada, iki şeye odaklanan bir tablo oluşturduklarını görebilirsiniz… Solana’daki RSI ayrışması, burada çizdikleri çok ilginç bir zıt gözlemde. RSI’nın altındaki kırmızı kutuları görebilirsiniz. RSI 70’in üzerine çıktığında yükseliş zamanı, çünkü tarihsel olarak, Solana bu olduğunda çılgına döndü. Diğer bir şey, bir ‘SR’ye atıfta bulunur ve bu temelde önceki direncin desteğe dönüştüğü ve desteğin dirence dönüştüğü zaman olan SR dönüşüdür.

Buradaki büyük paket, her seferinde soldaki kırmızı kutularda göreceğiniz şey… RSI her 70’in üzerine çıktığında, genellikle güçlü bir fiyat yükselişinin ardından aşırı alım bölgesindedir. Ancak zamanda geriye baktığınız zaman, bu, Ağustos 2021’de, RSI 70’in üzerine çıktığında, Solana %400 ve benzer şekilde, Mayıs ve Haziran 2021’de %268’lik bir yükseliş yaşadı. Bunun şimdi olacağını söylemiyorum ama bu fraktallar Solana’nın son zamanlardaki performansına benziyor.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.