“MetaVentures Phuket” Uluslararası Zirvesi 7-9 Mayıs 2022’de Tayland’da Yapılacak

0 0

“MetaVentures Phuket” Uluslararası Zirvesi 7-9 Mayıs 2022’de Tayland’da yapılacak.

MetaVentures, Metaverse, Digital Art ve NFT’lerin unutulmaz atmosferine kendinizi kaptırabileceğiniz, dijital varlıklar, merkeziyetsiz finans, DAO’lar, farklı Blockchain türleri, tokenlar, DAO’lar dünyasındaki en son gelişmeleri takip edebileceğiniz benzersiz bir etkinliktir.

Metaverse odaklı program, Web3/Metaverse dünyasındaki en ilginç yenilikleri tartışmak için uluslararası iş liderlerini, devlet kurumlarını, yatırımcıları, teknik uzmanları ve geliştiricileri bir araya getirecek. NFT’lerin kripto para birimleriyle birlikte nasıl küresel bir ekonomi oluşturduğunu ve Metaverse/WEB3 işletmelerinin dünyayı nasıl değiştirdiğini gösterecek.

Etkinlikte ünlü NFT sanatçıları ve koleksiyonerleri eserlerini ve koleksiyonlarını ana sahnedeki ekranlarda sunacaklar. Zirve katılımcıları, yaratıcı ekiplerin kısa süre içerisinde MVP’ler geliştireceği bir hackathon’da yarışabilecek ve kazananlara 50.000 dolara varan sponsorluk ödülleri verilecek. Ayrıca «Startup» ve «Metaverse» yarışmaları düzenlenecektir. Herkes arkadaş canlısı ve eğlenceli robotlarla tanışma, sohbet etme ve unutulmaz bir drone gece şovu izleme şansına sahip olabilecek.

MetaVentures zirvesinde herkes, mentorlar, yatırımcılar ve ortaklarla bir toplantı rezervasyonu yapabilecek, dersleri dinleyebilecek ve canlı grup tartışmalarına katılabilecek, deneyim alışverişinde bulunabilecek. Birinci sınıf hizmetin ve after party’de verimli ağ oluşturmanın keyfini çıkarabilecek.

VIP misafirler, konuşmacılar ve WEB3 influencerları için MetaVentures ekibi tarafından düzenlenen bir VIP yemeği ve VIP partisi olacak.

MetaVentures zirvesi, dünyanın Blockchain liderlerini Tayland ve Güneydoğu Asya’daki profesyonel topluluk ve Blockchain liderleriyle birleştiren bir köprü niteliğinde. Bu Tayland’da önemli ve benzersiz bir olay.

MetaVentures’in konuğu olarak etkinliğe katılma fırsatını kaçırmayın.

MetaVentures organizatörleri:

• En büyük etkinlik ajansı – Art of Events;

• Mikhail Savchenko, 20 yılı aşkın bir süredir blockchain meraklısı ve seri girişimci

fintech ve blok zincirinde deneyim;

• Art of Events CEO’su Alexander Nakhapetov. Uluslararası etkinliklerin tasarımcısı ve girişimci.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.