Popüler Müzisyen Pharrell Williams: Web3, Sistemi Korkutuyor

0 5

VeeCon’da konuşan müzisyen, blok zinciri teknolojisinin dünyayı nasıl daha iyiye doğru değiştirdiğini gördüğünü anlattı.

Popüler müzisyen ve yapımcı Pharrell Williams, Cumartesi günü VeeCon NFT konferansında konuştu. Williams, Web3’ün yaratıcı endüstriler üzerindeki potansiyel etkisini, aynı zamanda insan hakları ve dünya üzerindeki etkisini anlattı.

Müzisyen, yapımcı ve moda tasarımcısı Williams, müzik endüstrisini, finansal sistemi ve hatta hükümeti sarsacak bir devrimin geldiğine inanıyor ve blockchain ve merkeziyetsiz Web3 teknolojisinin bunun anahtarı olduğunu düşünüyor. Williams Cumartesi günü VeeCon’da etkinlik yaratıcısı Gary Vaynerchuk ile röportaj yaptı. Şarkıcı NFT’lere girişini ve sosyal ilerlemeyi güçlendiren temel teknolojiyi nasıl gördüğünü anlattı.

Nihayetinde Williams, blockchain ve Web3 alanındaki risklerin, teknoloji ve eğlenceyi sarsmaktan bile daha büyük olduğuna inanıyor. Merkeziyetsiz toplulukların ve yaratıcıların, insan haklarını sınırlamaya veya ortadan kaldırmaya çalışan hükümetlere karşı durarak dünyada önemli bir değişiklik yaratabileceklerine inanıyor.

“Buraya insanlarla blockchain ve Web3 hakkında konuşmaya geliyorsunuz. Bilmeniz gereken şey, şu anda her şeyin değiştiği bir an. Hepiniz bu eski sistemlere bakıyorsunuz – bunların eski olduğunu biliyorsunuz, çalışmadıklarını biliyorsunuz. Ve ayağa kalkıyorsunuz ‘artık dur’ diyorsunuz. Blockchain ve Web3 – sistemi korkutan şeylerin kilidini açıyor. Hepiniz bu gezegendeki en güçlü insanlarsınız. Henüz bilmiyorsunuz.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.