Singapur Blockchain Fest 2022 ile Yaz Başlıyor

0 0

Bu yıl Blokzinciri, Borsalar, Kripto Paralar, DeFi, GameFi ve NFT’ler ile ilgili en büyük B2B etkinliği Singapur’da gerçekleşiyor ve önde gelen marka ve konuşmacılar etkinlikte boy gösteriyor.

Konferans gündemi, teknolojilerin tek bir yerde keşfedilmesine yöneliktir. Etkinlikte blokzinciri uzmanları yer alacak.

Dijital Para ve Varlıkların Geleceği, Yönetişim ve Hukuk, Merkezi Olmayan Blokzinciri Protokolleri, Akıllı Sözleşmeler, Mevcut trendler ve zorluklar, DeFi ve daha fazlası iki boyunca tartışılacak.

Özel Soruşturmaların eski şefi Andy Meehan, on yıldan fazla bir süredir Asya’da özel dava avukatı ve kripto para birimi ve blokzinciri odaklı uluslararası kurumlar için danışman olarak görev alıyor. Meehan şu anda Gemini APAC’da Uyum Direktörü olarak çalışıyor.

Gemini APAC, müşterilerin kripto satın almalarını, satmalarını ve kripto para kazanmalarını sağlayan yeni nesil bir kripto para platformudur. Andy, Singapur ve bölgedeki kripto düzenlemelerinin durumu hakkındaki fikirlerini sunacak.

15 yıllık deneyimli bir iş stratejisti ve en çok satanlarda yer alan “Blockchain Revolution 2030″un yazarı, Moğol Verimlilik Organizasyonunun Dijital Baş Danışmanı Anndy Lian, blokzincirinin geleneksel işletmelerde devrim yaratacağına ve yeniden tanımlayacağına inanıyor.

Etkinlik, popüler kripto para borsası Bybit tarafından desteklenmektedir. Önde gelen diğer sponsorlar ise küresel bir dijital varlık platformu olan Amber Group ve Singapur’da dünyanın önde gelen blokzinciri tabanlı ticaret platformu olmayı hedefleyen Coinstore’dur.

Blockchain Fest, iş temsilcilerinin, yetkililerin, yatırımcıların ve geliştiricilerin kripto endüstrisinin gelişimine katkıda bulunmak için 2 gün boyunca iletişim sağlayacakları bir platformdur.

Etkinlik biletleri, çevrimiçi, standart, ticari veya VIP olarak https://blockchain-fest.asia etkinlik web sitesinde indirimli olarak satın alınabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.