Solana Cüzdanı Phantom, Artık Android’de Kullanılabilecek

0 0

Halka açık ve özel anahtarları depolayan, kripto para transferine izin veren fiziksel, yazılım veya donanım araçları olan kripto para cüzdanları, yatırımcılar tarafından çokça tercih ediliyor. En çok tercih edilen cüzdanlardan biri olan Phantom, kullanıcılar için yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

Popüler Solana cüzdanlarından biri olan Phantom, İOS’ta mobil uygulamasını yayınlamasının ardından, Android’de de yayına girdiğini açıkladı.

Solana Tabanlı Kripto Para Cüzdanı Phantom, Android’de de Kullanılabilir

Twitter hesabı üzerinden duyuru yayınlayan Phantom, 18 Nisan 2022 Pazartesi günü, kullanıcıların artık mobil uygulamasını Google Play Store’dan indirebileceklerini aktardı.

Phantom, kullanıcıların işletim sistemi Android olan cep telefonlarıyla, herhangi bir yerden kripto para ve NFT gönderebilecekleri, alabilecekleri, takas edebilecekleri, stake edebilecekleri, kazanabilecekleri ve depolayabileceklerini belirtti.

Phantom ayrıca, beta daha aşamasındayken topluluktan büyük bir ilgi olduğunu ve uygulamanın bu test dönemine 50.000’den fazla kişinin katıldığını belirtti.

Ayrıca, basın açıklamasında Phantom’un Vietnam, Hindistan ve Endonezya’daki kullanıcılar tarafından benimsenmesinin arttığına tanık olduğu belirtildi.

Kasım 2021’de Phantom, cüzdanının mobil versiyonunu piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu. Aralık ayının sonlarında, kurucu ortak ve CEO Brandon Millman, ekibin mobil uygulamaya odaklanırken, “NFT satın alma ve satma gibi NFT’ye özgü daha fazla özellik ekleme” planları olduğunu söyledi.

Phantom uygulamasının hem iOS hem de Android’de piyasaya sürülmesiyle birlikte, NFT’lerle ilgili yenilikçi özelliklerin önümüzdeki birkaç ay içinde yayınlanabileceğini bildirildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.