Taylan Antalyalı İş Birliğiyle TEGV Çocuklarının Çizimleri NFT Oldu

0 2

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile Galatasaraylı futbolcu Taylan Antalyalı 23 Nisan özelinde bir iş birliğine imza attı. Anlaşmaya göre TEGV çocuklarının “Gelecekteki Ben” çizimleri NFT’ye dönüştü.

Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile Galatasaraylı futbolcu Taylan Antalyalı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özelinde bir iş birliği yaptı.

Galatasaraylı Futbolcu Taylan Antalyalı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özelinde TEGV ile çocuklar için farkındalık yaratacak anlamlı bir iş birliğine imza attı.

İş birliği çerçevesinde TEGV çocuklarının “Gelecekteki Ben” temalı çizimleri NFT’ye dönüştürüldü. Bu çalışma ile çocuklar, gelecekte olmayı hayal ettikleri rol modelleri ve karakterleri oluşturarak geleceğin dünyasını bugünden hayal ettiler. Çocuk çizimleriyle hazırlanan NFT ve diğer fiziksel ürünler çok yakında TEGV Dükkan üzerinden satışa sunulacak. Ürünlerden elde edilen gelirin tamamı TEGV’e bağış olarak aktarılacaktır.

Geçtiğimiz yıl Taylan Antalyalı sosyal medya hesabını Türkiye’nin dört bir yanından gelen TEGV çocuklarının resimleri ile süslemişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.