Valkyrie Investments, Avalanche Odaklı Yeni Bir Fon Başlattı 

0 0

Valkyrie Investments, Avalanche odaklı yeni bir fon başlattı.

Önde gelen yatırım şirketlerinden Valkyrie Investments, Avalache’a odaklanan bir fon başlattı. Valkyrie Avalanche Trust (VAVAX) adlı fon yalnızca Avalanche’ın yerel tokenı AVAX’a yatırım yapacak. Şirket konu hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Fonun birincil yatırım amacı, içinde tutulan Avalanche’ın değerini yansıtmak ve yatırımcılara dijital varlığa sigortalanabilir, uygun maliyetli bir şekilde erişim ve yatırım imkanı sunmaktır.”

Valkyrie Avalanche Trust (VAVAX), Bitcoin, Polkadot, Dash, Tron ​​ve Zilliqa odaklı fonların ardından şirketin tek bir varlığa yatırım yapan altıncı fonu oldu. Valkyrie Investments CIO’su Steven McClurg konu hakkında şunları söyledi:

“AVAX, büyük ölçüde yüksek işlem hızının bir sonucu olarak hızla benimseniyor. Bu fonu başlatarak, nitelikli yatırımcılara, DeFi projeleri, NFT platformları ve diğer birçok projeyi giderek daha fazla Avalanche blokzinciri üzerine inşa etmeye başladıkları için giderek daha fazla ilgi gösterdikleri bir protokole yatırım yapmalarını sağlayabiliyoruz.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.