VanEck, Bu Hafta NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürecek

0 5

Küresel yatırım yönetimi şirketi VanEck, Hazine Bakanı Alexander Hamilton’dan ilham alan 1.000 adetlik yeni NFT koleksiyonunu bu hafta içinde piyasaya süreceğini duyurdu.

VanEck, bu hafta 1.000 NFT’den oluşan koleksiyonu başlatacak. Koleksiyonda, Amerika Birleşik Devletleri tarihindeki ilk Hazine Bakanı ve ABD’nin mali sisteminin kurucusu olan Alexander Hamilton’dan ilham alarak oluşturuldu.

NFT koleksiyon, sahibine özel etkinlikler ve dijital varlık yatırım araştırmaları dahil olmak üzere belirli avantajlar sunacak.

VanEck Community NFT koleksiyonu, üç nadirlik düzeyine bölünmüş, 1.000 adet NFT’den oluşacak ve Alexander Hamilton’a dayanan kurgusal bir karakterin hikayesini takip edecek.

VanEck, Yeni NFT Koleksiyonunun Detaylarını Açıkladı

85 milyar dolardan fazla varlığa sahip yatırım yöneticisi VanEck, Güney Kore merkezli NFT şirketi NUMOMO ile iş birliğiyle VanEck Community NFT koleksiyonunu çıkaracağını duyurdu.

NFT projesi, Alexander Hamilton’dan ilham alarak modellenen Hammy adlı kurgusal karakterin dünyasının içine yerleştirilecek. Ülkenin ilk merkez bankalarının kurucusu ve Başkan George Washington döneminde Hazine başkanı olarak hizmet veren Alexander Hamilton’un analog karakteri Hammy, VanEck’in NFT koleksiyonu olacak.

VanEck Community NFT koleksiyonunun kurucularından JP Lee, şunları söyledi:

“NFT’lerimizin tümü, gerçek bir hikaye duygusu yaratmaya ve tartışma, münazara ve topluluğu teşvik etmeye yardımcı olacak göz kamaştırıcı 3D avatarlar ve anlatı tarzı videolar içerecek. Karakterimiz ‘Hammy’ finansın geçmişini, bugününü ve geleceğini görmek isteyen herkes için olağanüstü bir rehber olacak.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.