Warner Bros, Looney Tunes NFT’si Başlatmak İçin Nifty ile El Ele Verdi

0 2

Warner Bros., Nifty ile birlikte NFT işbirliğini duyurdu. Warner Bros., Looney Tunes’un 80. yıl dönümünü kutlamak için NFT koleksiyonu başlatmaya karar verdi. Bu Looney Tunes NFT’leri, son zamanlarda yükselişte olan NFT dünyasına yeni bir katkı sunabilir.

Nifty ile olan bu ortaklık bu ayın sonunda sona erecek. Warner Bros., “Looney Tunes: What’s Up Block?” başlıklı hikaye tabanlı, değiştirilemez token koleksiyonu sergileyerek NFT’leri öne çıkarmak istiyor. Bu, Tweety karakterinin 80. yıldönümünü kutlayacak olan hikayeyi kapsayan özel bir Looney Tunes hikayesini canlandıracak. Oyuncular NFT’leri toplayabilecek ve çeşitli etkinliklere katılabilecek ve aynı zamanda yeni ve özel ödüller kazanabilecekler.

Looney Tunes, markanın popülaritesi sayesinde birçok müşteriyi de çekebilir. Bu seri, benzer animasyon film serilerinin bir hatırası olarak bir araya getirilerek müşterileri bir hafıza yolculuğuna çıkaracak. Diğer animasyonlar arasında Porky Pig, Bugs Bunny, Daffy Duck, Marvin de Martian, Tasmanian Devil, Sylvester ve Road Runner yer alıyor.

Ödüller de Sunulacak

Yukarıda belirtildiği gibi NFT’ler ödüller ve özel avantajlarla gelecek. Bunlara Looney Tunes ürünlerine özel erişim ve ayrıca sanal buluşmalara erişim de dahil olacak. Kullanıcılara ayrıca özel içeriğe ve NFT müzayedelerine erişim hakkı verilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.